Hliníkový okenicový plot na míru

Stane se luxusním doplňkem Vašeho domu.

Ploty

Popis plotu

Jedná se o variantu hliníkového plotu z naší nabídky pro montáž mezi zděné sloupky (systém ztraceného bednění, atd.) nebo námi dodávané typové hliníkové sloupky. Díky řešení spojů jednotlivých komponentů pomocí hliníkového nebo nerezového spojovacího materiálu je tento plot naprosto bezúdržbový a trvanlivý. Hliníkový plot je vzhledem vhodný jak pro oplocení rodinných domů tak i průmyslových objektů. Předností tohoto plotu je rychlá montáž, nízká váha a velká odolnost proti povětrnostním vlivům. Jednotlivé součásti plotu jsou dodávány v rozebraném stavu a ochranném obalu a montovány přímo na stavbě, takže je eliminováno poškození plotového dílce při přepravě.

Stavební připravenost a montážní postup

Pro snadnou montáž plotového dílce je nutné mít připravenou podezdívku a sloupky z plotových tvárnic. Naši montážní dělníci provedou navrtání sloupku a osazení nosných konzol na chemické kotvy, na které je upevněn hlavní nosný profil se sloupky.

Technické řešení plotu

Veškeré hlavní komponenty plotového dílce jsou z certifikovaných hliníkových profilů tl. 3 mm lakovaných práškovou barvou v antracitovém odstínu. Hlavní nosný profil je z hliníkového U profilu 50×25 mm a slouží ke snadnému upevnění vodorovných okenicových profilů. Okenicové profily jsou o rozměrech 112,6×17,7 mm a jejich délka je individuální dle požadavků investora. Spojovací prostředky jsou z nerezu a případně opatřeny nástřikem v antracitové barvě. Optimální šířka plotového pole je v rozmezí 1 800 – 2 200 mm, optimální výška 700 – 1800 mm, ale je možné provést jakékoliv řešení dle požadavků investora.

Brány

Zábradlí

Otoč na popelnici