S3 – Tyčkový plot se špičkou

Tyčkový plot S3Tyčkový plot s ozdobnou špičkou je oblíbený pro svůj design a absolutní nadčasovost. Jedná se o TOP variantu hliníkového plotu pro montáž mezi zděné sloupky (systém ztraceného bednění, atd.) nebo námi dodávané typové hliníkové sloupky.

 

 

 

 

 

Tyčkový plot se špičkou typu S3
Obr.1 - Kompletní plotové pole

Tyčkový plot se špičkou typu S3
Obr.2 - Patentovaný hlavní nosný rigl

Tyčkový plot se špičkou typu S3

Obr. 3 - Ozdobná špice na trubkovém profilu

Tyčkový plot se špičkou typu S3
Obr. 4 - Tvary plotového pole

Tyčkové ploty

IMG_7497
IMG_7498
IMG_7499
IMG_7500
IMG_7501
IMG_7504
IMG_7496
2016-08-03-PHOTO-00000086
2016-08-03-PHOTO-00000091
image4
image5
image6
Pha-Kolmistrova.
PhaKolmistrova2.
Pha-Kolmistrova3.
Pha-Kolmistrova5.
PhaKolmistrova7.
Senomaty1.
Senomaty2.
Senomaty3.
Senomaty4.
Senomaty5.
Senomaty6.
S1
BRANAii
BRANKA
S3+S4 KOMBINACE
BRANA
S3-spicka-upravene
ZAVRENA BRANA-ZADNI POHLED+pohon
IMG_7503

POPIS PLOTU

Díky řešení spojů jednotlivých komponentů pomocí hliníkového nebo nerezového spojovacího materiálu je tento plot naprosto bezúdržbový a trvanlivý. Hliníkový plot je vzhledem vhodný jak pro oplocení rodinných domů tak i průmyslových objektů. Předností tohoto plotu je rychlá montáž, nízká váha a velká odolnost proti povětrnostním vlivům. Jednotlivé součásti plotu jsou dodávány v rozebraném stavu a ochranném obalu a montovány přímo na stavbě, takže je eliminováno poškození plotového dílce při přepravě.

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST A MONTÁŽNÍ POSTUP

Pro snadnou montáž plotového dílce je nutné mít připravenou podezdívku a sloupky z plotových tvárnic. Naši montážní dělníci provedou navrtání sloupku a osazení nosných konzol na chemické kotvy, na které je upevněn hlavní nosný profil s vertikálními sloupky.

Dále je možné zaslat plotový dílec rozložený na jednotlivé části a návod s postupem montáže. Tento systém je tak jednoduchý a efektní zároveň, že montáž zvládne každý zručný člověk.

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ PLOTU

Veškeré hlavní komponenty plotového dílce jsou certifikovaných hliníkových profilů tl. 2 mm lakovaných práškovou barvou v černém nebo antracitovém odstínu. Vzhled a technické provedení hlavního nosného profilu (obr. 2) je naším patentem a slouží ke snadnému upevnění svislých kruhových tyčových profilů. Tyčové profily jsou o průměru d = 25 mm, jejich délka je individuální dle požadavků investora a dle požadovaného tvaru. Osová vzdálenost jednotlivých kruhových tyčových profilů je 120 mm. Vrch tyče je osazen dekorativní ozdobnou špicí z hliníku (obr. 3) v barvě plotu. Spojovací prostředky jsou z nerezu a případně opatřeny nástřikem v černé nebo antracitové barvě. Optimální šířka plotového pole je v rozmezí 1 800 – 2 200 mm, optimální výška 700 – 1 800 mm, ale je možné provést jakékoliv řešení dle požadavků investora. Je též možné provést různé provedení tvaru vrchního ukončení plotového dílce dle požadavků investora (obr. 4).

Specializujeme se na hliníkové ploty. Napište nám!

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Nabídka bran

Co Vás zajímá

Informace

© 2015 iPLOT
Stránky vytvořilo eStudio.cz | Webhosting & SEO: www.eStudio.cz

¨