Okenicový plot typu R2

Okenicový plotOkenicový plot nejvyšší řady IPLOT neohraničí pouze Váš pozemek. Stane se luxusním doplňkem Vašeho domu.

Zároveň Vám i přes svou vzdušnost zajistí dostatečnou míru soukromí.

 

 

 

 

POPIS PLOTU

Jedná se o variantu hliníkového plotu z naší nabídky pro montáž mezi zděné sloupky (systém ztraceného bednění, atd.) nebo Námi dodávané typové hliníkové sloupky. Díky řešení spojů jednotlivých komponentů pomocí hliníkového nebo nerezového spojovacího materiálu je tento plot naprosto bezúdržbový a trvanlivý. Hliníkový plot je vzhledem vhodný jak pro oplocení rodinných domů tak i průmyslových objektů. Předností tohoto plotu je rychlá montáž, nízká váha a velká odolnost proti povětrnostním vlivům. Jednotlivé součásti plotu jsou dodávány v rozebraném stavu a ochranném obalu a montovány přímo na stavbě, takže je eliminováno poškození plotového dílce při přepravě.

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST A MONTÁŽNÍ POSTUP

Pro snadnou montáž plotového dílce je nutné mít připravenou podezdívku a sloupky z plotových tvárnic. Naši montážní dělníci provedou navrtání sloupku a osazení nosných konzol na chemické kotvy, na které je upevněn hlavní nosný profil se sloupky.

Dále je možné zaslat plotový dílec rozložený na jednotlivé části a návod s postupem montáže. Tento systém je tak jednoduchý a efektní zároveň, že montáž zvládne každý zručný člověk.

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ PLOTU

Veškeré hlavní komponenty plotového dílce jsou z certifikovaných hliníkových profilů tl. 2 mm lakovaných práškovou barvou v černém nebo antracitovém odstínu. Hlavní nosný profil (obr. 3) je z hliníkového U profilu 50x25 mm a slouží ke snadnému upevnění vodorovných okenicových profilů (viz.obr.2). Okenicové profily (obr. 2) jsou o rozměrech 112,6x17,7 mm a jejich délka je individuální dle požadavků investora. Osová vzdálenost jednotlivých plaňkových profilů je zpravidla 93 mm. Spojovací prostředky jsou z nerezu a případně opatřeny nástřikem v černé nebo antracitové barvě. Optimální šířka plotového pole je v rozmezí 1 800 – 2 200 mm, optimální výška 700 – 1800 mm, ale je možné provést jakékoliv řešení dle požadavků investora.

Specializujeme se na hliníkové ploty. Napište nám!

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Nabídka bran

Co Vás zajímá

Informace

© 2015 iPLOT
Stránky vytvořilo eStudio.cz | Webhosting & SEO: www.eStudio.cz

¨