Plaňkový hliníkový plot

 

Plaňkový hliíkový plot je klasickou stálicí mezi ploty. Výborně svým designem nahradí dřevěný plaňkový plot, nabízí však nesrovnatelně delší životnost a je zcela bezúdržbový.

Vrchní zakončení plaňky může být rovné, oblouček, nebo špička. Jedná se o variantu hliníkového plotu z naší nabídky pro montáž mezi zděné sloupky (systém ztraceného bednění, atd.) nebo námi dodávané typové hliníkové sloupky.

 

 

 

MOŽNOSTI VRCHNÍHO UKONČENÍ PLAŇKOVÝCH HLINÍKOVÝCH PLOTŮ

Možnosti tvaru plotového pole

Obr. 4 - Možnosti tvaru plotového pole

 

Plaňkové ploty

plaňky
Hradec Králové - Slezské Předměstí
Hrusice
Hradec Králové - Slezské Předměstí 3
Hrusice 2
IMG_0477
IMG_0508
IMG_0509
IMG_0515
IMG_0517
IMG_0518
IMG_0520
DSC05130
DSC05136
DSC05132
DSC05133

POPIS PLOTU

Díky řešení spojů jednotlivých komponentů pomocí hliníkového nebo nerezového spojovacího materiálu je tento plot naprosto bezúdržbový a trvanlivý. Tento hliníkový plot je vzhledem vhodný jak pro oplocení rodinných domů tak i průmyslových objektů. Předností tohoto plotu je rychlá montáž a nízká váha při velké odolnosti proti povětrnostním vlivům. Jednotlivé součásti plotu jsou dodávány v rozebraném stavu a ochranném obalu a montovány přímo na stavbě, takže je eliminováno poškození plotového dílce při přepravě.

STAVEBNÍ PŘIPRAVENOST A MONTÁŽNÍ POSTUP

Pro snadnou montáž plotového dílce je nutné mít připravenou podezdívku a sloupky z plotových tvárnic eventuálně sloupky hliníkové.(vz odkaz hliníkový sloupek-dodáme). Naši montážní dělníci provedou navrtání sloupku a osazení nosných konzol na chemické kotvy, na které je upevněn hlavní nosný profil s vertikálními sloupky.

Dále je možné zaslat plotový dílec rozložený na jednotlivé části a  návod s postupem montáže. Tento systém je tak jednoduchý a efektní zároveň, že montáž zvládne každý zručný člověk.

TECHNICKÉ ŘEŠENÍ PLAŇKOVÉHO PLOTU

Veškeré hlavní komponenty plotového dílce jsou z certifikovaných hliníkových profilů tl. 2 mm lakovaných práškovou barvou v černém nebo antracitovém odstínu. Hlavní nosný profil (obr. 2) je z hliníkového profilu 60x30 mm a slouží ke snadnému upevnění svislých plaňkových profilů (viz.obr.3). Svislé profily (obr. 3) jsou o rozměrech 78x19 mm a jejich délka je individuální dle požadavků investora a dle požadovaného tvaru. Osová vzdálenost jednotlivých plaňkových profilů je zpravidla 93 mm. Spojovací prostředky jsou z nerezu a případně opatřeny nástřikem v černé nebo antracitové barvě. Optimální šířka plotového pole je v rozmezí 1 800 – 2 200 mm, optimální výška 700 – 1800 mm, ale je možné provést jakékoliv řešení dle požadavků investora. Je též možné různé provedení tvaru vrchního ukončení plotového dílce (obr. 4). i vrchní krytky plaňkového profilu dle požadavků investora.

 

Specializujeme se na hliníkové ploty. Napište nám!

Položky označené * jsou povinné.

Rychlé kontakty

Nabídka bran

Co Vás zajímá

Informace

© 2015 iPLOT
Stránky vytvořilo eStudio.cz | Webhosting & SEO: www.eStudio.cz

¨